Top Albania Radio 100.0 FM online television
Top Albania Radio, radio me e madhe ne Shqiperi, lindi ne 14 shkurt te vitit 1998 diten e te dashuruareve. Ky medium radiofonik tashme eshte shnderruar ne radion me te suksesshme ne vend, me muziken me te zgjedhur shqiptare dhe te huaj dhe me edicionet informative te cilat transmetohen cdo 60 minuta me lajmet me te fundit nga vendi dhe bota, por dhe me nje larmi programesh kulturore e sportive. Top Albania Radio numeron nje audince te madhe brenda dhe jashte Shqiperise, kjo fale punes se stafit te talentuar i cili ka punuar ne vitet e para te krijimit te Top Radios dhe stafit te ri qe punon aktualisht, te cilet sebashku kane arritur te ndertojne nje media moderne dhe bashkekohore, duke bere realitet endrren dhe idete e themeluesit te Top Radios.
Ascolta Top Albania Radio 100.0 FM Live radio online da Albania / Musica pop stazione radio. Top Albania Radio 100.0 FM ascolta radio in diretta.


Informazioni sulla Top Albania Radio 100.0 FM

Top Albania Radio 100.0 FM 4.1/5 - 39 votiLocation: Albania / Musica pop
Numero di telefono: +35542247492
Indirizzo: QNK, Blv “Deshmoret e Kombit”, Tirana, Albania
Top Albania Radio 100.0 FM on Social Networks: Sito web  E-mail  Facebook